درباره گیلدار بدانید

گروه صنعتی گیلدار با هدف ارائه جدیدترین محصولات به مشتریان محترم از سال 1390 شروع به فعالیت نموده. و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و طراحان ایتالیایی و ترکیه ای و هنر استاد کاران داخلی اقدام به تولید مصنوعات چوبی نموده است .

چرا گیلدار را انتخاب کنید؟

گیدار یکی بزرگترین و قدیمی ترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید صنایع چوب می باشد. تولید کننده مبلمان، سرویس خواب، میز ناهار خوری، میز تی وی، کنسول پذیرایی، کمد و بوفه، تشک و تامین کننده فروشگاه های سرتاسر کشور می باشد و با حذف واسطه تمام کالاهای تولیدی را با پایین ترین قیمت وارد کرده تا مصرف کننده با پایین ترین قیمت محصول را خریداری کند و تمامی سرویس ها دارای 5 سال گارانتی چوب و رنگ می باشد .
پاسخگویی 24 ساعته را برای شما عزیزان فراهم کرده است. امکان خرید غیرحضوری و پرداخت وجه درب منزل یکی از ویژگی های ممتاز گلیدار است، برای خرید و اطلاع از ویژگی های بیشتر در مورد محصول مورد مشاوره رایگان را برای همگان فراهم کرده است.​​​​​​​
و برای تمامی محصولات امکان بازدید حضوری را فراهم کرده تا با خیال راحت از محصول مورد نظر دیدن و خریداری نمایید و دارای نماد الکترونیک میباشد . گلیدار ارسال به سراسر ایران با حمل و نقل ایمن را ممکن ساخته است .