چیدمان فرش در منزل

فرش در اتاق نشیمن

فرشی به اتاقی اضافه کنید که فاقد هیجان است و مشکل حل شده است. گرچه این تنها دلیل کافی برای تزئین با فرش است ، اما بسیاری دیگر نیز به همان اندازه جذاب هستند. حتی ممکن است بگویید که اتاق را با گره زدن بصری همه قطعات مختلف تکمیل می کند. یک فرش می تواند اتاق را لنگر بیاندازد ، آن را تعریف کند ، گرما ایجاد کند و به لایه بندی دکوراسیون اتاق کمک کند.

چندین روش مختلف برای تزئین با فرش وجود دارد ، اما ما با ده مورد از آنها شروع خواهیم کرد:

 

برای تعریف مناطق از فرش استفاده کنید

از فرش برای تعریف یا تفکیک مناطقی مانند مکان های نشیمن یا ناهار خوری و سرسرا استفاده کنید. این امر خصوصاً در آپارتمان های استودیویی یا اتاق های بزرگتر که نیاز به تعریف دارند بسیار مفید است .

تنوع ایجاد کنید

برای ایجاد تنوع در یک فضا می توانید از فرش استفاده کنید. هنگامی که از دو فرش در یک اتاق استفاده می کنید ، توجه داشته باشید که فرش های یک اندازه می توانند از نظر بصری اتاق را به دو نیم کنند. از فرش هایی با اندازه های مختلف برای ایجاد حس تنوع استفاده کنید.

 

هماهنگی ایجاد کنید

هنگام استفاده از بیش از یک فرش ، بهتر است وقتی فرش ها از نظر سبک مکمل یکدیگر باشند. در غیر این صورت ، می توانید با یک اثر ناخوشایند یا ناخوشایند مواجه شوید. بیش از حد بسیاری از الگوهای "جنگ" در یک اتاق هر حس هماهنگی را از بین می برد.

ایده هایی برای طرح رنگ دریافت کنید

از فرش مورد علاقه به عنوان اساس طرح رنگ در یک اتاق استفاده کنید. از طرف دیگر ، اگر بعد از قرار دادن مبلمان در خانه ، آن را اضافه کنید ، می توانید از فرش برای لهجه یا گره زدن به رنگهای موجود استفاده کنید.

 

میزان صدا را کنترل کنید

از یک فرش برای آرامش بصری اتاق و یا افزایش صدا در صورت لزوم استفاده کنید. اگر روفرشی یا کاغذ دیواری شما دارای الگوی تزئینی است ، فرشی را انتخاب کنید که ظریف تر باشد. هنگامی که دیوارها و تودوزی ها کاملاً ملایم هستند ، می توانید یک الگوی شلوغ یا رنگ های جسورانه تری امتحان کنید تا به اتاق علاقه بیشتری دهید.

 

یک نقطه کانونی ایجاد کنید

از فرش به عنوان نقطه کانونی اتاق خود استفاده کنید ، زیرا فرش ها می توانند تأثیر زیادی بگذارند. برای این کار می توانید با رنگ آمیزی دیوارهای خود کنتراست ایجاد کنید که یکی از رنگ های لهجه فرش شما را تکرار کند .

 

لباس یک دیوار

از فرش به عنوان آویز دیواری برای روش دیگری برای نمایش یک فرش یا ایجاد یک نقطه کانونی استفاده کنید.

 

در اطراف با شکل بازی کنید

تصور نکنید که یک فرش باید مستطیل باشد. بگذارید نحوه دسته بندی مبلمان شما فرم فرش شما را تعیین کند. سعی کنید بفهمید که کدام شکل بهتر به نظر می رسد و سپس به نظر می رسد یک شکل مربع ، گرد یا بیضی شکل است که بهتر از یک شکل مستطیل شکل مبلمان شما را تکمیل می کند.

 

مطمئن شوید که اندازه مناسب را دریافت می کنید

وقتی فرشی به اندازه اتاق می خرید ، 3 فوت از طول و عرض اتاق کم کنید. بیرون گذاشتن کف لبه ها باعث می شود اتاق کمی بزرگتر به نظر برسد. هنگام قرار دادن فرش زیر میز ناهار خوری خود ، حداقل 24 "از فرش را از لبه میز از هر طرف بیرون بگذارید.

این باعث می شود که پایه های عقب صندلی ها روی فرش بمانند ، حتی اگر بیرون کشیده شوند تا کسی بنشیند دونده ها باید 4 اینچ باریکتر از راهرو و 18 تا 24 اینچ کوتاهتر باشند ، اطمینان حاصل کنید که آنها به قدری پهن هستند که هنگام راه رفتن هر دو پا را روی فرش قرار دهند

 

یک اتاق را به روز کنید

فرش و بالش را عوض کنید تا اتاق را برای تغییر فصل تغییر دهید یا راهی برای معرفی روندهای جدید رنگ است.

پرفروش ترین محصولات

سبد خرید