برخی از پیشنهادات قانون ایمنی در مورد تختخواب سفارشی :

  • بازی نکردن روی تخت
  • در ریل های نگهبان یا مراحل نردبان آویزان نیست
  • فقط با استفاده از نردبان از تختخواب بالا و پایین بروید
  • بدون پریدن از تخت روی زمین
  • از حد وزن آگاه باشید

اطمینان حاصل کنید که فردی که در وزن تختخواب خوابیده است کمتر از حد مجاز وزن مشخص است.  بیش از این فشار بر ساختار تختخواب ایجاد می کند و ممکن است خطراتی را برای کسانی که در داخل و زیر آن می خوابند ، ایجاد کند.

برخی نکات ایمنی

به عنوان والدین می توانید با نصب یک چراغ شب در نزدیکی تخت ، از امنیت بیشتر تختخواب اطمینان حاصل کنید. اطمینان حاصل کنید که کودک شما هنگام خوابیدن به تختخواب می تواند دسترسی داشته باشد. به این ترتیب ، آنها هرگز مجبور نیستند در تاریکی ، از رختخواب داخل شوند یا از آن خارج شوند.

چه تختخوابی با اندازه می خواهید؟

فضای اتاق را که تخت جدید نصب خواهد شد ، اندازه گیری کنیدآیا اتاق فضای کافی برای نوع تختخواب مورد نظر شما ارائه می دهد؟ علاوه بر این ، آیا شما می توانید این تختخواب را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید یا برای یک فرد مجزا در نظر گرفته شده است؟

چقدر می خواهید هزینه کنید؟

خرید تختخواب یک سرمایه گذاری طولانی مدت است زیرا بیشترین کیفیت تخت ها می تواند عمر شما را دوام آوردآیا می دانید که یک سوم زندگی خود را در رختخواب می گذرانیم؟ 

حداکثر بودجه خود را در ابتدا تعیین کنید و سپس می توانیم در محدوده قیمت شما گزینه هایی را به شما ارائه دهیم تشک همیشه از تخته و تشک های شگفت انگیز مخصوص مارک های اصلی خانگی برخوردار استقبل از تصمیم به حل و فصل چیزهای ارزان تر ، از امتحان کردن تخت های گران قیمت دریغ نکنید.

تخت خواب مناسب باعث خواب بهتر می شود که خواب بسیار مهم استبدون داشتن مقدار کافی خواب ، سلامت روحی و جسمی می تواند رنج ببرد.بیش از 100 میلیون آمریکایی در هر سنی وجود دارند که میزان کافی خواب ندارندنداشتن خواب کافی می تواند عواقب ناخوشایندی بر عملکرد مدرسه و کار ، روابط بین فردی ، سلامت و ایمنی داشته باشد.

نیازهای خواب شما چیست؟

دوام ، پشتیبانی مناسب و راحتیشما به یک تختخواب نیاز دارید که تضمین شده باشد تا شما را به دنبال خوابیدن باشد تا با انرژی تازه از خواب بیدار شویداز فناوری مدرن تشک استفاده کنیدانواع مختلف تختخواب متناسب با حالت خواب متفاوت استبرخی از تختخواب ها برای خواب آورهای معده یا معده مناسب تر هستندعلاوه بر آن - آیا شما یک خواب سبک یا سنگین هستید؟ ما محصولاتی را طراحی کرده ایم که حرکت را به حداقل برسانند ، بنابراین شما توسط یک شرکت اصولی خرید خود را می توانید انجام دهید.

تشک خود را چقدر دوست دارید؟

مانند اکثر چیزهای زندگی ، سلیقه و اولویت متفاوت استبه خاطر داشته باشید که اگر می خواهید یک تختخواب به اشتراک بگذارید همانطور که لازم است راحتی شریک زندگی تان را شامل می شوداگر مطمئن نیستید که چه نوع استحکام لازم را دارید ، راهنمای استحکام تشک  را بررسی کنید یا در مورد گزینه های خود با یک فروشنده صحبت کنید.

آیا به مجموعه پایه نیز احتیاج دارید؟

یک قاب تختخواب خوب معمولاً باید بیشتر از تشک باشد به شرط اینکه خوب ساخته شودبنابراین ، شما ممکن است فقط به یک تشک جدید نیاز داشته باشید، به شرطی که سایز تخت خود را تغییر ندهیداما بخاطر داشته باشید که تشک جدید شما ممکن است در مقابل قاب تختخواب قدیمی تضاد ناخوشایند داشته باشد.

حرف آخر

هنگام سرمایه گذاری در تختخواب خود ، باید این موضوع را در نظر بگیرید که برای مدت طولانی با شما خواهد بودتشک انبار طیف گسترده ای از مبلمان و لوازم جانبی اتاق خواب را در اختیار شما قرار می دهدما تحویل سریع و به موقع در سراسر کشور را ارائه می دهیمنگران نباشید ، آنلاین خرید کنید و ما به درب منزل شما تحویل خواهیم دادبرای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیریدما مشتاقانه منتظر کمک به شما در داشتن رویاهای دلپذیر هستیم.

پرفروش ترین محصولات

سبد خرید